Home / Kulinární koučink vám zlepší zdraví i vztahy

Kulinární koučink vám zlepší zdraví i vztahy

kulinarni-koucink-nahledPronásleduje vás pocit výčitek ze snědeného jídla? Nemůžete zhubnout? Kulinární koučka Jana Vlková vás naučí jíst zdravě a hlavně to, jak si jídlo vychutnat. S její pomocí si z něj uděláte pevný základ vašeho života a něco výjimečného – obřad, který stmelí partnery, kamarády i celou rodinu. Kulinární koučink je unikátní metoda, která neprosazuje žádná stravovací omezení. Pozitivní vnímání jídla je totiž základem fyzického zdraví, dobré nálady, pocitu štěstí, ale i radostného vnímání sexu.

Co je to kulinární koučink

Kulinární koučink odpovídá na otázku „Jak jíst zdravě?“. Všichni chtějí jíst zdravě, ale většinou se ptají „Co mám jíst, aby to bylo zdravé?“. Kulinární koučink se zabývá vztahem a přístupem k jídlu. Důležité je to, jak jíte a teprve pak to, co jíte.

Unikátní metoda neprosazuje žádná stravovací omezení. Na základě individuálního přístupu kouče si vybudujete kladný vztah k jídlu a k vlastnímu tělu. Výsledkem je zlepšení celkového zdravotního stavu a s tím související psychické pohody.

S dobrým vztahem k jídlu budete mít dobrý základ, jak odolávat civilizačním stresům, budete se cítit šťastnější v každodenním životě (protože jíst je třeba každý den). Poznáte, že jídlo je základem všech našich fyzických i psychických pocitů a když je tento základ vratký, tak je potřeba udržovat všechno ostatní v chodu s velkým a zbytečným úsilím.

Unikátní metoda: kulinární koučink

  • Kulinární koučink je know-how vašeho jídla. Je to software bez kterého vaše tělo nefunguje zdaleka tak dobře, jak by mohlo.
  • Kulinární koučink má individuální přístup.
  • Kulinární koučink nepracuje s žádnými tabulkami, jednotkami, mírami ani měřítky.

Neexistují žádné šablony a striktní metodiky. Každý je výjimečný. Výsledky jsou měřitelné pouze osobní spokojeností. S každým klientem pracuje koučka jako s unikátní osobností, která také vyžaduje unikátní přístup.Jak kulinární koučink probíhá?

Pro nastartování změn k zdravému jídlu jsou potřeba minimálně tři návštěvy.

  1. Při úvodní návštěvě zjistíme hlavní problémy, které brání tomu, abyste jedli zdravě. Jedná se především o vaše osobní pocity. Společně problémy pojmenujeme, čímž je otevřena cesta k jejich řešení.
  2. Při druhé návštěvě odhalíme, jak skutečně jíte. Důležité je ono „jak“, které začneme bedlivěji sledovat. Přitom si uvědomíte, kde děláte v jídle chyby, o kterých jste předtím nevěděli. Odcházíte s realistickými cíli, co změnit a tedy zlepšit.
  3. Při třetí návštěvě se radujeme z prvních úspěchů, zkoumáme další překážky a hledáme cesty, jak je překonat. Odcházíte s dalšími realistickými cíli, co změnit a tedy zlepšit. Tato návštěva by neměla být poslední. Tři večery běhání v parku také nestačí na natrénování maratonu.

Kde kulinární koučink probíhá?

V příjemném prostředí, především. Můžete mne navštívit na Praze 6, kde sdílím poradnu s psychoterapeuty. Máme dvě místnosti, v obou jsou příjemná kanapíčka a k tomu kuchyňku, kde Vám připravím čaj či na ukázku nějaká zdravá jídla.

Co od kulinárního koučinku očekávat?

Váš život se změní k lepšímu, a to poměrně rychle. Odhodíte totiž balík starostí. Budete konečně jíst zdravě. Změna proběhne tak rychle, jak veliký je váš balík trápení s jídlem a jak velké je vaše odhodlání ho zahodit.

Kdo je Jana Vlková

Je kulinární koučka, autorka knih Květinová kuchařka a Notes květinové kuchařky, pravidelně pořádá kurzy sběru a vaření jedlých květin.
Má ráda květiny, kvetoucí stromy i keře a všeliké býlí. Má ráda vynikající jídlo a pití. Celý život usilovala o to, aby mohla tyto dvě vášně spojit. Podařilo se jí to a svou radost z jedlého kvítí a býlí sdílí a předává dál.


Kulinární koučink jako dárek

Využijte možnost věnovat Kulinární koučink jako dárek. S tímto poukazem je to velmi jednoduché a přitom jde o pěkný a příjemný dárek.

Cena poukazu na Kulinární koučink je pouze 2.900 Kč.

Cena zahrnuje tři návštěvy v termínech dle dohody v poradně kulinární koučky plus bonus Desatero zdravého jídla (ručně psané na ručním papíru)

Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho vystavení.

K tomu, abyste mohli poukaz někomu věnovat, stačí vyplnit níže uvedenou objednávku, počkat na její potvrzení, poukaz zaplatit a následně Vám bude poukaz zaslán v elektronické podobě. Poté ho stačí vytisknout, doplnit jméno a je to.


Objednávka poukazu na kulinární koučink

1. Údaje o objednávajícím

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)
Váš email (vyžadováno)
Váš telefon

2. Objednávka poukazu

Poukaz na kulinární koučink ks (maximálně 10 ks) (cena za 1 ks - 2.900 Kč)

3. Odeslání objednávky
Před odesláním objednávky prosím odpovězte na kontrolní otázku, ať se vyhneme robotům 🙂

Top