Home / O mně / Hodí se

Hodí se

Zahrádka v květináči – Pro váš balkon i okenní parapet, Anita Blahušová

K vytvoření minizahrádky vám postačí balkon nebo okenní parapet! Kniha Zahrádka v květináči Anity Blahušové vám poradí na co si dát pozor, než začnete s pěstováním, pomůže vám vybrat správné nádoby, nářadí a také rostliny vhodné právě pro váš domov. Krok za krokem s vámi rostliny zasadí, zbývá už jen zvolit si ten pravý typ zahrádky.

 

balkony_titulka 07.inddVhodné do knihovničky

Divoká příroda Prahy a blízkého okolí

Milovník jedlého kvítí a býlí to nemá v metropoli jednoduché. Ale nemá to zas tak složité, jak by se na první pohled zdálo. Nostalgicko – ironický, leč seriózní průvodce je vítanou příručkou každého pražského  kytkožrouta.

Divoka priroda Prahy_obalka.indd

 

Kompletní návod k vytvoření Ekozahrady a rodového statku, Jaroslav Svoboda

Objevte s námi EKOZAHRADU – nový pohled na zahradničení a pěstitelství – a vytvořte si pro sebe a svou rodinu svůj vlastní ráj. Nejde o žádný „moderní“ přístup. Naopak, vychází z přírodních procesů a principu permakultury, což je logický a zodpovědný přístup k životu, při němž myslíme nejen na nás, ale i naše potomky. Je určen pro každého, kdo si chce vypěstovat vlastní biozeleninu nebo na balkoně zasadit bylinky, touží po vlastním ovocném sadu nebo jezírku uprostřed záhonů kvetoucích květin. Ale také všem, kteří si myslí, že chemická hnojiva nejsou pro zahrádku to pravé a které nebaví nekončící „uklízení“ vlastní zahrady – zdolávání plevele a sekání trávy.

ekozahrady potah F .indd

Top