Home / Aktualitky / Mimořádný zpravodaj

Mimořádný zpravodaj

Milí blažení kytkožrouti,

mám pro Vás mimořádné zprávy mimo pravidelný rozvrh.

Na HITHITu právě běží kampaň na novou knížku Pampelišky k jídlu, na kterou se doufám těšíte stejně jako já. HITHIT je v podstatě takový e-shop, jenom má delší dodací lhůtu. V nabídce je knížka a další věci a to všechno se prodává na:

www.hithit.com/cs/project/5424/pampelisky-k-jidlu

Není žádná charita, ani černá díra, kam pošlete peníze a pak nic z toho nebudete mít. To by celému týmu tohoto webu fungovalo jen párkrát. Toto vysvětlení si dovoluji připojit pro ty, kdo tento systém nakupování respektive financování vidí poprvé. Mně připadá prima.

Prosím vás tedy, abyste se HITHITU nebáli, protože tato platforma Vás chrání. Troufla bych si dokonce říci, že Vás chrání víc než mne. Pokud se totiž na projekt nenasbírá  těch celých 100 %, tak Vám se peníze vrátí, ale já nedostanu nic. A Pampelišky k jídlu budou muset čekat na hardisku na  svou další příležitost.

Abyste principy fungování nemuseli dlouho hledat, jsou tady a Vám stačí, když si přečtete jen odstaveček Všechno nebo nic. A na často kladené otázky, co je vlastně  v té kuchařce odpovídám na svém webu kytkykjidlu.cz  respektive přesně tady.

V knížce je dvacet různých receptů pro všechny milovníky zdravé výživy, radosti z vaření, experimentátory s jedlým kvítím a býlím i další. Myslím, že je to dobrá knížka i pro mladé a malé  kytkožrouty. Děti moc kytek neznají, ale hodně rády vaří. Tady nenarazí. Surovina je zadarmo a kytku si nespletou.

Prozradím, že tam mimo pampeliškového medu, který tam jistě všichni čekají, najdete třeba recepty na francouzskou polévku, karbanátky, omeletky a samozřejmě salátky. Dají se tu najít i recepty pro všechny diety – bez lepku, bez alergenů, pro vegany i vegetariány, pro masožravce a třeba i bez cukru.

Mimo receptů najdete i spoustu dalších zajímavostí o pampeliškách –  jaké má léčivé účinky, jak udělat listy méně hořké, odkud se vzal její název (to je i pro mne překvapivě celá stránka), jaké má příbuzné, kteří ji mohou v receptech zastoupit, jak inspirovala v písních a pohádkách a tak dále.

Kuchařku jsme nafotili již letos, když byly pampelišky k dispozici a minireportáž můžete vidět v galerii. Na vytvoření těch úchvatných fotek jsou potřeba mimo mne tři další lidi a za den neuděláme víc než šest receptů. Takže fotky jsou největší položka, hned za tiskárnou. To první je v rozpočtu nutné protože je to krásné, to druhé protože bez toho není knížka knížkou.

A konečně pokud byste chtěli svůj vlastní Zpravodaj, do své vlastní emailové schránky, stačí kliknout sem

Top