Zpravodaj 017

Milí blažení kytkožrouti,

tak tu mám pro Vás ten zbrusu nový eshop, co jsem Vám ho slibovala minulou středu.

A tady jsou k němu klíče, jimž se ve virtuálním světě říká proklik.

Všechno v něm fuguje jako hodinky a tak doufám, že si nakupování užijete.

Dovolím si Vaši pozornost obrátit zejména na Balíčky pondělních a středečních zahradních seminářů. Ačkoliv se Vám to možná dneska tak úplně nezdá, v létě to vypadá takhle utěšeně, jak je to znázorněno na publikované fotografii.

A jelikož miluji ruční práci (a to i na internetových mediích), tak mám pro Vás bezva

nabídky, které pro Vás zadám ručně. To abyste si nemysleli, že jsem všechnu péči o Vás svěřila skvěle naprogramovanému zařízení.

  •  Když si koupíte kterýkoliv seminář do 15.12. pošlu Vám terénní sadu jako dárek (naposledy hodlám jít na poštu 17.12.)
  • Když si koupíte  dva stejné semináře, dostanete na ten druhý slevu 20 % (a terénní sady k tomu, pokud budete dosti rychlí a rychlé, tedy do 15.12). Dárkové poukazy jsou k dispozici bez ohledu na  kalendář, tak si je můžete stáhnout třeba na Štědrý den odpoledne a formality s placením můžeme nechat na potom.
  • Když si koupíte Balík kuchařek do 15.12. (naposledy hodlám jít na poštu 17.12.), tak dostanete dárkový poukaz na 100 Kč na další nákup.

Tož Vám přeji příjemný shopping neboli nakupování se sluncem pableskujícím z fotky pořízené v době, kdy je počasí nejkrásnější.

Zpravodaj i Poradna

Chcete svůj vlastní Zpravodaj i Poradnu, do své vlastní emailové schránky, vždy s jekotem sirén na začátku každého měsíce?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru