Zpravodaj 020

Vážení blažení kytkožrouti,

pro Vaši ještě větší zábavu jsem natočila hromnicový virálek, který si doufám všichni přehrajete a také se při něm zasmějete a pokud možno ho pak budete sdílet jako diví. A pak se snad ještě vrátíte k další četbě. Video se spustí, když pošimráte sviště na obrázku pod bradičkou (udělejte double click). Je to moje prvotina, tak si to užijte, protože až natočím něco normálního, tak tohle nejspíš smažu.

Únor dělí vedví trochu šílený svátek. Mám pro Vás dárek, je to heslo na Slevu až do Valentýna. Zkuste uhodnout jaké, nebo se podívejte pod obrázek

Jasně, že jste to odhadli dobře. Heslo zní Slevaazdovalentyna. A dostanete na ni 20 % při nákupu od 999 Kč. Platí na kurzy pro veřejnost, knížky, dárkové poukazy.

Prozradím Vám, že slevu si tam může naklikat, kdo chce, protože jsem e-shopu neprozradila emaily příjemců tohoto zpravodaje. Takže račte sdílet svým přítelkyním, přátelům, známým a klidně i rodinným příslušníkům.

A teď už se soustřeďte na nadcházející měsíc, protože chladný únor je ve skutečnosti horečným obdobím příprav na skutečné jaro.

A kdo jste to dočetl až sem, tak se těšte na 4. března, kdy vychází další číslo. A pokud byste chtěli  Zpravodaj, do své vlastní emailové schránky, vždy s jekotem sirén každou první středu v měsíci, stačí kliknout sem

Zpravodaj i Poradna

Chcete svůj vlastní Zpravodaj i Poradnu, do své vlastní emailové schránky, vždy s jekotem sirén na začátku každého měsíce?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru