Zpravodaj 40

Milí blažení kytkožrouti,

máte raději Medvídka Pú nebo Alenku v kraji divů a za zrcadlem? Já mám ráda obě knížky. Zdá se mi, že je v nich všechno – na každou situaci se najde vysvětlení nebo dokonce i řešení. Chtěla jsem Vás potěšit nějakým citátem z té druhé knihy.

Říjen, který je před námi, by mohl být den po dni lemován citáty z tohoto díla, jehož děj se odehrává v jakémsi vykloubeném světě a v naprostém bezčasí.

Pochopíte, že jsem se musela podělit o větičku z kapitoly Zahrada živých květin.

U dalšího kolíku se Královna znovu otočila a řekla: “Když něco nevíš česky, řekni to francouzsky – našlapuj špičkami do sebe – a pamatuj si, kdo jsi.”

Možná do konce měsíce napadne první sníh, ale možná bude ještě hezky. Sledujte, kdy přiletí havrani, a pak alou sklízet poslední květy a výhonky lichořeřišnice (inspiraci, co s nimi najdete v rubrice recepty). Havrani totiž hlásí přízemní mrazíky a moc se nepletou.

  • Kupte si ruční papíry se zlatení věncovou (Xanthophthalmum coronarium) ikonickou květinou letošního roku a napište letos skutečná vánoční přání propiskou nebo perem.
  • Kupte dárek svým kočkám, aby nebyly v takovém stresu
  • Nebo si vezměte lopatku, jděte sázet cibuli poschoďovou. Na jaře můžete výhonky použít nejen na chleba se sádlem, ale i na výrobu top trendy drinků. Jakých, to Vám povím v únoru.

Klikněte si pro vlastní zpravodaj  a budete ho mít častěji než každou první středu v měsíci s jekotem sirén.

A jestli jste si hezky početli, kupte mi kafe, to mi udělá radost.

 

 

Zpravodaj i Poradna

Chcete svůj vlastní Zpravodaj i Poradnu, do své vlastní emailové schránky, vždy s jekotem sirén na začátku každého měsíce?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru