Zpravodaj 25

Milí blažení kytkožrouti,

dnes veselá historka až za receptem. Tentokrát bude tlumočnická.

Hlavní moje zpráva je dnes o živém vysílání ze zahrady, které zprostředkuje informace o jedlém kvítí a býlí pomocí moderní technologie.

Pro dospělé 26.3. v 17 hodin na klikněte sem

Pro děti 26.3. v 15 hodin na klikněte sem

CO SE ZÁSOBAMI TĚSTOVIN má své dnešní pokračování a jeho druhý díl je tady

A ta veselá historka se odehrála přibližně v roce 1975. To bylo asi 13, takže je už dost pokroucená:

Známá mých rodičů byla tlumočnice s právem vycestovat, protože byla provdána za Angličana. Jezdila pracovat i do různých mezinárodních organizací. Vždycky jsem si ji představovala v tlumočnické kabině za monumentální zasedačkou OSN. V mojí paměti účinkuje dobře známý politik s černobílým šátkem zvaným palestina. Ale klidně to mohlo být jinak.

Paní M.K.  tedy vyprávěla:

“A on tam hřímal z té tribuny to svoje chalá, chalá, chalá…. A pak chtěl říct – We are  all in the same ship – ale nějak se mu smekla protéza nebo zauzlil jazyk a místo toho z něj vypadlo – We are all in the same shit.

To je všechno, snad jste se dnes trochu zasmáli. Lepší medicínu v tuto chvíli nemám. Jsme všichni na stejné lodi a stejně “v loji”.

A jestli chcete svůj vlastní zpravodaj, nyní častěji než každou první středu v měsíci s jekotem sirén, tak je k dispozici zde.

Zpravodaj i Poradna

Chcete svůj vlastní Zpravodaj i Poradnu, do své vlastní emailové schránky, vždy s jekotem sirén na začátku každého měsíce?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík
Přejít nahoru